প্ৰেমিকাক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা | Birthday wishes to girlfriend in Assamese

আপুনি এটা উপহাৰ কিনিছে বুলি কোৱা স্বত্বেও, আপোনাৰ প্ৰেমিকাক তাইৰ জন্মদিনৰ বাবে সঁচাকৈয়ে সুখী কৰিব পৰা আৰু এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ বস্তু হ'ল জন্মদিনৰ বাৰ্তা। এইটো মূল হ'ব লাগিব (বা কমেও... জন্মদিনৰ শুভেচ্ছাৰ বিষয়ে এটা মহান প্ৰবন্ধৰ দ্বাৰা অনুপ্ৰাণিত) আৰু হৃদয়ৰ পৰা। 


আপোনাৰ অনুভূতি আৰু সকলো শুভকামনা আপোনাৰ প্ৰেমিকাক প্ৰকাশ কৰিবলৈ এই সুযোগটো লওক। আপোনাৰ প্ৰেমিকাৰ বাবে জন্মদিনৰ ধাৰণাবোৰ কম হৈ আছে নেকি? তাইক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ বিশেষ কিবা কৰিব বিচাৰিছে নেকি? বা হয়তো এটা ধেমেলীয়া বাৰ্তা যিয়ে তাইৰ মুখত হাঁহি দিব? ইয়াক আমোদজনক, সৃষ্টিশীল আৰু সৰল কৰি ৰাখিব।



মৰমৰ প্ৰেম, মই আপোনাক আপোনাৰ জন্মদিনৰ বাবে শুভকামনা জনাইছো আৰু মই প্ৰতিশ্ৰুতি দিছো যে আপোনাক সুখী কৰিবলৈ মই সকলো কৰিম। আলিঙ্গন আৰু চুম্বন!


BABY, যেতিয়া মই আপোনাৰ ফালে চাওঁ, মোৰ হৃদয়ে এটা স্পন্দন এৰাই যায়। আপুনি মোক আকাংক্ষা আৰু প্ৰশংসাৰে ভৰাই তুলিছে। আপোনাৰ জন্মদিনত মই বিচাৰো যে আপুনি মোৰ বাবে কিমান বিশেষ। শুভ জন্মদিনৰ ছোৱালী!


♥ মই ভাল পোৱা ছোৱালীজনীক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছো। মই সঁচাকৈয়ে বিশ্বাস কৰোঁ যে আপুনি আৰু মই এজন নিখুঁত ফিট। আপুনি মোৰ ভিতৰত সৰ্বশ্ৰেষ্ঠটো উলিয়াই আনিছে।


প্ৰেমত পৰাটো চিৰকাল থাকিব লাগে। আপোনাক দুখী কৰি তোলা সকলো বেয়া আৰু বস্তুবোৰ পাহৰি যাওক। আপোনাক অপৰিসীমভাৱে ভাল পোৱা এজন ব্যক্তিৰ পৰা সকলো শুভকামনা।








মই জানো যে মই নিশ্চিতভাৱে সকলো কৰিম

মই আপোনাৰ বিশেষ দিনটো এনেদৰে বনাব পাৰোঁ

অবিশ্বাস্য যিমান সম্ভৱ, কাৰণ আপুনি

মোৰ বাবে পৃথিৱীখন বুজাইছে!


আপুনি মোৰ জীৱনলৈ অনা সকলো ভাল মুহূৰ্তৰ বাবে আপোনাক ধন্যবাদ। শুভ জন্মদিন, প্ৰেম আৰু মই আপোনাক শুভকামনা জনাইছো। তোমাক ভাল পাওঁ!


আজি মই কাৰোবাক শুভেচ্ছা জনাইছো যাৰ ওচৰত আছে

মই জনা যিকোনো ব্যক্তিৰ আটাইতকৈ ধুনীয়া হৃদয়

জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা!


Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Accept !) days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !